Home » Teams

Wedstrijdschema

dinsdag 31 maart 2020
21:00Recreanten - 1e KlasseBorplat HR 1 Avior HR 1De Schalm
DEVENTER
 
19:15Recreanten - 5e KlasseAvior DR 8 s.c. Wesepe DR 2't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
20:30Recreanten - 2e KlasseAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
woensdag 01 april 2020
21:00Recreanten - 2e KlasseKlarenbeek DR 1 Avior DR 5MFC Klarenbeek (De Pauw)
KLARENBEEK
 
21:15Recreanten - 3e KlasseHeeten Sportief DR 2 Avior DR 7Sporthal Heeten
HEETEN
 
donderdag 02 april 2020
21:001Senioren - 3e KlasseAvior DS 10 Salvora DS 4Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : D5  zaalwacht:D10
21:002Senioren - 1e KlasseAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : D4 
vrijdag 03 april 2020
19:001C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 2 SV Dynamo Apeldoorn JC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D11  zaalwacht:D11
bardienst:  
19:003C-jeugd - 3e KlasseAvior MC 5 A.B.S. MC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA2 
19:002C-jeugd - 1e KlasseAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D13 
21:003Senioren - 4e KlasseAvior DS 13 Vocluma DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10  zaalwacht:H6
bardienst:  
21:002Senioren - 3e KlasseAvior DS 11 Klarenbeek DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10 
21:001Senioren - 1e KlasseAvior HS 6 A.B.S. HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H5 
19:30B-jeugd - 1e KlasseGTH/Torpedo MB 1 Avior MB 2Dorpshuis Hoenderloo
HOENDERLOO
 
20:15Recreanten - 5e KlasseHeeten Sportief DR 4 Avior DR 9Sporthal Heeten
HEETEN
 
21:15Senioren - 1e KlasseDros-Alterno DS 7 Avior DS 3Alternohal
APELDOORN
 
zaterdag 04 april 2020
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 5 Voorwaarts N5 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW ‘16 N5 1 Avior N5 3Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Vocluma N4 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
10:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 4Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
10:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 4 SV CCW ‘16 N5 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 2 Avior N5 5Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Avior N4 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
11:30CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : JB2
tellen : JC2 
00:00Senioren - 4e KlasseAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
15:301Senioren - 1e KlasseAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2  zaalwacht:D4
bardienst:  
15:302Senioren - PromotieklasseAvior HS 4 Elite/Dynamo HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
15:303A-jeugd - 3e KlasseAvior MA 5 Dio Ugchelen MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2 
17:301Senioren - Derde divisieAvior HS 2 Jumbo Van Andel-Ormi HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:D8
bardienst:  
17:302Senioren - 2e KlasseAvior DS 8 A.B.S. DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D6 
17:303B-jeugd - 2e KlasseAvior JB 2 Jumbo Van Andel-Ormi JB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA5 
19:3012Senioren - Tweede divisieAvior HS 1 AETOS HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:H1
bardienst:  
19:303Senioren - 2e KlasseAvior DS 6 Klarenbeek DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D8 
09:00A-jeugd - 1e KlasseBruvoc MA 1 Avior MA 4Rhienderoord
BRUMMEN
 
09:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 4 Avior N3 2Sporthal Heeten
HEETEN
 
09:00CMV 6 - 1e KlasseA.B.S. N6 2 Avior N6 2De Marke
HATTEM
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 2De Uutvlog
BATHMEN
 
09:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 4 Voorwaarts N3 2Sporthal Heeten
HEETEN
 
09:30CMV 3 - 1e KlasseHooiberg N3 2 Avior N3 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Salvora N3 1Hoogerheyne
HEINO
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 3De Marke
HATTEM
 
10:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 Hooiberg N3 2Sporthal Heeten
HEETEN
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1Hoogerheyne
HEINO
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 2 HVV N6 1De Marke
HATTEM
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 Avior N6 1De Marke
HATTEM
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 2 Avior N5 1De Uutvlog
BATHMEN
 
10:15B-jeugd - 3e KlasseDio Ugchelen MB 1 Avior MB 5Gymzaal Voldersdreef
APELDOORN
 
10:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 3 Salvora N3 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:00B-jeugd - TopklasseAvior JB 1 Dros-Alterno JB 1Reflexhal
KAMPEN
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1Hoogerheyne
HEINO
 
11:00CMV 6 - 1e KlasseSalvora N6 2 Avior N6 1De Marke
HATTEM
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 1 Vocluma N5 1De Uutvlog
BATHMEN
 
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 Salvora N6 1De Marke
HATTEM
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2De Uutvlog
BATHMEN
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 2 Avior N4 3De Marke
HATTEM
 
11:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 3 Heeten Sportief N3 1Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseSV CCW ‘16 N4 1 Avior N4 3De Marke
HATTEM
 
13:00Senioren - Derde divisieHeyendaal DS 1 Avior DS 1Radboud Sportcentrum
NIJMEGEN
 
13:00B-jeugd - TopklasseReflex JB 1 Avior JB 1Reflexhal
KAMPEN
 
13:00C-jeugd - HoofdklasseSet Up '69 MC 1 Avior MC 2Breehoek
SCHERPENZEEL
 
13:30A-jeugd - HoofdklasseSVH VC MA 1 Avior MA 1de Voordam
HELLENDOORN
 
14:30A-jeugd - 1e KlasseSalvora MA 1 Avior MA 2Tijenraan
RAALTE
 
15:00Senioren - 2e KlasseBruvoc HS 2 Avior HS 7Rhienderoord
BRUMMEN
 
15:30Senioren - PromotieklasseFysio Engbersen Aastad HS 1 Avior HS 3Windmolenbroek
ALMELO
 
15:30B-jeugd - 2e KlasseVoorwaarts MB 1 Avior MB 4De Jachtlust
TWELLO
 
16:30B-jeugd - 2e KlasseHeeten Sportief MB 1 Avior MB 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
16:30A-jeugd - 1e KlasseHeeten Sportief MA 1 Avior MA 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
17:00Senioren - 2e KlasseBruvoc DS 2 Avior DS 5Rhienderoord
BRUMMEN
 
17:45Senioren - Derde divisieMorgana DVO DS 1 Avior DS 2de Kamp
HENGELO GLD
 
maandag 06 april 2020
20:15Recreanten - 1e KlasseAvior DR 2 Luttenberg DR 2Keizerslanden
DEVENTER
 
18:302C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 1 D.O.S. JC 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : D10 
woensdag 08 april 2020
18:45C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 4 Auto van Oort/Rebelle MC 2De Scheg
DEVENTER
fluiten : D8 
donderdag 09 april 2020
20:45Recreanten - 2e KlasseAvior XR 1 VV Forza XR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Recreanten - 2e KlasseAvior DR 4 Avior DR 6Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Recreanten - 5e KlasseAvior DR 9 Teuge DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
19:00A-jeugd - 1e KlasseEVV Bultman-Hartholt MA 1 Avior MA 4't Huiken
ELBURG
 
20:00Senioren - Derde divisieFYSIO Eibergen Boemerang DS 1 Avior DS 2De Pickerhal
EIBERGEN
 
vrijdag 10 april 2020
19:15A-jeugd - HoofdklasseKrekkers MA 2 Avior MA 1De Haambrink
MARIAPAROCHIE
 
zaterdag 11 april 2020
09:00B-jeugd - 2e KlasseBruvoc MB 1 Avior MB 4Rhienderoord
BRUMMEN
 
09:30B-jeugd - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MB 5 Avior MB 3Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
09:30A-jeugd - 1e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MA 2 Avior MA 3Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
10:30B-jeugd - 2e KlasseBlauw Wit JB 1 Avior JB 2De Talter
OLDEBROEK
 
12:30C-jeugd - 1e KlasseDros-Alterno JC 2 Avior JC 2Alternohal
APELDOORN
 
dinsdag 14 april 2020
20:30Senioren - 1e KlasseDio Beemte HS 2 Avior HS 6Sporthal Mheenpark
APELDOORN
 
woensdag 15 april 2020
21:15Recreanten - 1e KlasseAvior HR 1 Lettele HR 1De Scheg
DEVENTER
 
19:15Recreanten - 2e KlasseOvera XR 2 Avior XR 1Almelod
ALMEN
 
19:45Recreanten - 5e KlasseVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8De Stuw
EEFDE
 
20:30Recreanten - 1e KlasseS.C. GORSSEL DR 1 Avior DR 2't Trefpunt
GORSSEL
 
20:30Senioren - 1e KlasseSalVo'18 HS 2 Avior HS 5Tijenraan
RAALTE
 
donderdag 16 april 2020
20:45Recreanten - 5e KlasseAvior DR 9 s.c. Wesepe DR 2Keizerslanden
DEVENTER
 
19:45Recreanten - 2e KlasseAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1De Scheg
DEVENTER
 
19:00Senioren - 3e KlasseVoorwaarts DS 7 Avior DS 11De Jachtlust
TWELLO
 
vrijdag 17 april 2020
19:001Senioren - 1e KlasseAvior DS 3 Dros-Alterno DS 5Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H3  zaalwacht:D3
bardienst:  
19:002Senioren - 2e KlasseAvior DS 5 Rood-Wit '75 DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H3 
19:003B-jeugd - 1e KlasseAvior MB 1 EVV Bultman-Hartholt MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA5 
21:001Senioren - 2e KlasseAvior DS 7 Bruvoc DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D3  zaalwacht:D7
bardienst:  
21:003Senioren - 4e KlasseAvior DS 13 Primavo DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D5 
21:002Senioren - PromotieklasseAvior HS 3 Volley '68 HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
20:30Recreanten - 2e KlasseD.S.C. DR 2 Avior DR 3Hof van Salland
DIEPENVEEN
 
21:15Recreanten - 2e Klasses.c. Wesepe DR 1 Avior DR 4De Nieuwe Coers
WESEPE
 
zaterdag 18 april 2020
16:303B-jeugd - 3e KlasseAvior MB 5 Auto van Oort/Rebelle MB 2't Haarhuus
SCHALKHAAR
fluiten : MA4  bardienst:  
00:00Senioren - 4e KlasseAvior DS 12 Vocluma DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
10:301C-jeugd - HoofdklasseAvior MC 1 Dash MC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA2  zaalwacht:MA2
bardienst:  
10:302C-jeugd - HoofdklasseAvior MC 2 TiVoC MC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA2 
10:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 3 Heeten Sportief MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA3 
12:301Senioren - Derde divisieAvior DS 2 Krekkers DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:D2
bardienst:  
12:302A-jeugd - 1e KlasseAvior MA 4 EVV Bultman-Hartholt MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA1 
12:303C-jeugd - 3e KlasseAvior MC 6 Vocluma MC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA3 
14:301Senioren - 2e KlasseAvior HS 7 Rood-Wit '75 HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D2  zaalwacht:H7
bardienst:  
14:302B-jeugd - 1e KlasseAvior MB 2 Klarenbeek MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA4 
14:303A-jeugd - HoofdklasseAvior MA 1 Voorwaarts MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D5 
16:3012Senioren - Derde divisieAvior DS 1 EVV Bultman-Hartholt DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:00B-jeugd - TopklasseAvior JB 1 SV Dynamo Apeldoorn JB 1Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 5 Avior N5 4De Jachtlust
TWELLO
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 1't Asspel
MARIENHEEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:00CMV 6 - 1e KlasseA.B.S. N6 1 Avior N6 3Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 3 SV CCW ‘16 N4 1De Jachtlust
TWELLO
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Vocluma N4 1't Asspel
MARIENHEEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2't Asspel
MARIENHEEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
09:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 Voorwaarts N3 2De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00C-jeugd - 2e KlasseVV Forza MC 3 Avior MC 4Hoeflo
HARFSEN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 2De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hooiberg N4 1't Asspel
MARIENHEEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 2Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Avior N5 5De Jachtlust
TWELLO
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 1 HVV N6 1Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 Avior N3 3De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 A.B.S. N6 2Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
10:30CMV 3 - 1e KlasseSalvora N3 3 Avior N3 4De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00B-jeugd - TopklasseSudosa-Desto JB 1 Avior JB 1Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 3 Voorwaarts N4 3De Jachtlust
TWELLO
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Vocluma N4 1't Asspel
MARIENHEEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 1 Salvora N5 1Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 3De Jachtlust
TWELLO
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 3 Avior N3 4De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 2't Asspel
MARIENHEEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 4 Voorwaarts N5 2De Jachtlust
TWELLO
  zaalwacht:D1
bardienst:  
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 2 Avior N6 1Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
12:00CMV 6 - 1e KlasseSalvora N6 2 Avior N6 2Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
12:30Senioren - 2e KlasseSpiker DS 3 Avior DS 8De Bhoele
EERBEEK
  zaalwacht:D1
bardienst:  
13:00Senioren - PromotieklasseRabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 Avior HS 4Topsporthal Achterhoek
DOETINCHEM
  zaalwacht:D1
bardienst:  
13:45Senioren - Derde divisieScylla HS 2 Avior HS 2De Vlinder 1
WAGENINGEN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
14:00Senioren - 1e KlasseBSV DS 1 Avior DS 4De Hiethof
BEEKBERGEN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
14:30A-jeugd - 3e KlasseBlauw Wit MA 1 Avior MA 5De Talter
OLDEBROEK
  zaalwacht:D1
bardienst:  
14:30C-jeugd - 1e KlasseA.B.S. MC 1 Avior MC 3De Uutvlog
BATHMEN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
15:15C-jeugd - 3e KlasseHooiberg MC 1 Avior MC 5De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
15:30C-jeugd - 1e KlasseD.O.S. JC 1 Avior JC 1Ut Sporthuus
LUNTEREN
  zaalwacht:D1
bardienst:  
16:30Senioren - 2e KlasseSalvora DS 2 Avior DS 6Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:D1
bardienst:  
17:00Senioren - 2e KlasseHooiberg DS 1 Avior DS 9De Hooiberg
OLST
  zaalwacht:D1
bardienst:  
18:30Senioren - Tweede divisieScylla HS 1 Avior HS 1De Vlinder 1
WAGENINGEN
  zaalwacht:D1
bardienst:  


© Volleybalvereniging Avior