Avior schoolvolleybaltoernooi 2024

In mei is het Avior schoolvolleybaltoernooi voor leerlingen vanaf groep 5 van de basisscholen in gemeente Deventer. Het toernooi wordt georganiseerd in sporthal De Kroon en is van 15.00 tot 17.30. De inschrijving is geopend en kan via onderstaand formulier.

De categorieën zijn:
– groep 5/6 gemengd
– groep 7/8 gemengd
(een team aanvullen met jongere spelers is toegestaan, maar andersom niet)

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen maken we poules en volgen er kruisfinales en uiteindelijk de finales per categorie. Welk team en welke school gaat er met de prijs vandoor?

Spelregels
Op het toernooi spelen we volgens de spelregels van het Cool Moves Volleybal (groep 5/6 vanaf CMV niveau 3 en groep 7/8 vanaf CMV niveau 4). Uitleg van de spelregels, staat onderaan deze pagina. Een team bestaat uit 4-6 spelers (minimaal 3) om wedstrijden te kunnen spelen.

Inschrijving
Elk team wordt begeleid dor een volwassen begeleider. De gegevens dienen vermeld te staan op het formulier. Inschrijven kan tot uiterlijk donderdag 21 maart. Het speelprogramma wordt op de dag zelf bekend, dus kom op tijd!

is optioneel