Week van je vriendjes!

Jaarlijks organiseert Avior de ‘week van je vriendjes’. De kinderen op CMV niveau (vanaf 6 jaar), mogen in die week een vriendje of vriendinnetje meenemen om mee te trainen en ze kennis te laten maken met volleybal. Hoe leuk is het om te laten zien wat je allemaal kan met een bal? En natuurlijk blijft het niet bij die ene keer, want als jouw vriendje of vriendinnetje het leuk vind, dan kunnen ze zich aanmelden om een aantal keer gratis te komen trainen. Wij noemen dat proeftrainingen; ervaar hoe het is om samen met andere kinderen een sport te beoefenen, heb jij ‘bal’ gevoel en denk je dat volleybal iets voor je is? Dan kun je je daarna altijd aanmelden als lid van de vereniging. meer informatie over het lidmaatschap? klik hier of neem contact op via jeugd@vv-avior.nl