Klaverjas toernooi groot succes!

Het eerste klaverjastoernooi van Avior is een feit. Vrijdag 29 maart j.l. zijn we van start gegaan met maar liefst negen speeltafels! Wat een groot succes was het. Er komt zeker een vervolg!

De organisatie, bestaande uit Yanni Roessink, Anja van Oldeniel en Els Spanjers, hadden alles tot in details goed geregeld. Groene kleedjes op de tafels, een inschrijfbalie, lotingskaarten voor aan welke tafel je komt, briefjes voor drankjes, hapjes voor op tafel ( sponsored by van Oldeniel podologie). Aan alles is gedacht.
Achter de bar hebben Hennie Jansen en Judith Matser iedereen voorzien van de drankjes, die weer uitgeserveerd werden door Els Spanjers, good teamwork. Uiteindelijk gingen de laatsten rond 1.30 uur pas weer richting huis. Het was een geslaagde bijeenkomst! Houd de website en socials in de gaten voor de volgende data.