MaSExpo op vrijdag 3 november a.s.

Aanstaande vrijdag 3 november is de aftrap van de MaSExpo in Deventer! Locatie is Het Burgerweeshuis, Bagijnenstraat 9. Maatschappelijke organisaties presenteren zich aan de leerlingen van Stormink en Boerhaave, die dit jaar hun maatschappelijke stage gaan lopen.

Het doel: jongeren kennis laten maken met de samenleving, iets doen voor een ander en ervaren wat het betekent om verantwoordelijk te zijn voor een ander. Volleybalvereniging Avior is een van de (sport) organisaties in Deventer die ruimte biedt voor leerlingen om maatschappelijke stage te lopen. Dit kan door het assisteren bij trainingen, het helpen bij een sportevenement of bij het jeugdkamp.

Onze vacatures staan op de website MASDeventer (typ Avior in zoekbalk) of bezoek de stand van Sportbedrijf Deventer op de MaSExpo.