Blessure? Doe tijdelijk mee met zitvolleybal of No Jump

Ben je tijdelijk uit de running vanwege een knietje, een enkeltje of een andere blessure, maar wil je wel zoveel mogelijk blijven volleyballen? Kijk dan of de trainingen van onze groep zitvolleybal op de maandag of het No Jump op de woensdag iets voor je zijn. Als onderdeel van jouw herstel mag je net zolang als nodig meedoen met deze aangepaste vormen van volleybal die minder of niet belastend zijn voor knieën en enkels maar je wel lekker in beweging houden.

Interesse? Aanschuiven bij het zitvolleybal kan op de maandag van 21.00-22.30 uur en meedraaien bij No Jump op de woensdag van 18.30-19.30 uur, beide op veld 3 in de Scheg. Vooraf natuurlijk wel even met je trainer overleggen. Meer informatie of gelijk aanmelden? Bel Marc de Haan of mail op marc.dehaan@vv-avior.nl