Locaties en tijden halve finales NOJK bekend!

Zaterdag 25 februari strijden twee Avior jeugdteams om een plek in de finales. Weet je nog? Nederlandse Open Jeugd Kampioenschappen. Onze toppers van Jongens A spelen hun wedstrijden in Assen. In een poule van zes teams strijden ze om een plaats in de finale (de nummer 1 en 2 gaan door). De wedstrijden starten om 10.00 en duren tot 16:00. Oke, Assen is best ver weg, maar het gaat wel om de Nederlandse Kampioenschappen.

De andere toppers, Meisjes B, mogen in Horst (ook niet in de buurt) aan de bak. Zij spelen in een poule van vijf teams en moeten als nummer 1 of 2 eindigen. De kruisfinales worden tegelijk gespeeld en de winnaars gaan door naar de finales. de 1e wedstrijden starten om 11.00.

Wij wensen de teams en begeleiders veel plezier en succes toe!