Beweegles (zit)volleybal Daniël de Brouwerschool

Dinsdagmiddag 18 april verzorgde Marc de Haan van Avior op uitnodiging van Voorst Actief een beweegles (zit)volleybal voor de leerlingen van de Daniël de Brouwerschool in Wilp. Drie groepen leerlingen met diverse talenten en beperkingen gingen in 3 sessies van 40 minuten helemaal los in de aangepaste oefenvormen. Naast veel spelplezier met verschillende ballen en sportballonnen was er natuurlijk ook aandacht voor het aanleren van de basistechnieken, zowel voor de staande als de zittende variant van het volleybalspelletje.

Naast de leerlingen waren ook de begeleiders en de organiserende buurtsportcoaches Remco en Rick erg tevreden met de leuke en dynamische beweegles die zeker naar meer smaakt. En natuurlijk zijn de leerlingen die verder willen met (zit)volleybal altijd van harte welkom bij een van de lokale clubs in de gemeente Voorst of bij Avior natuurlijk. De beweegles werd georganiseerd in het kader van de Voorster Sportweek.