No Jump Volleybal is terug!

No Jump Volleybal is terug vanaf 8 mei a.s. Op veler verzoek starten we na de meivakantie weer met No Jump trainingen, wederom onder de bezielende leiding van Inge Zandkamp. 

Wil jij deze aangepaste vorm van volleybal ook uitproberen, gewoon om eens wat anders te doen of omdat de reguliere variant te belastend voor je is, kom dan zeker langs op de maandagavond van 19.00 – 20.00 uur in de Scheg, veld 3. Laat Inge vooraf even weten dat je komt via zitvolleybal@vv-avior.nl. Ook als je meer willen weten over deze aangepaste vorm van volleybal of over de zittende variant, stel dan je vraag aan Marc de Haan via zitvolleybal@vv-avior.nl.  

Basisregels
Voor wie No Jump Volleybal alvast wil proberen, hierbij de belangrijkste basisregels:

  • Ervaren volleyballers spelen op een veld van 9×9 meter, onervaren op een veld van 7×9 meter;
  • Bij dames is de nethoogte 2.10, bij heren 2.20 meter. Mixteams spelen met een nethoogte van 2.15 meter;
  • Springen is verboden; bij het spelen van de bal moeten spelers met beide voeten op de grond staan;
  • Je mag de bal niet met je voet(en) spelen.