Vriendenloterij; bepaal zelf welke vereniging jij steunt

Misschien speel jij al jaren mee met de vriendenloterij (én zit je iedere vrijdagmiddag klaar met je bingokaarten). Bij de vriendenloterij kun je zelf bepalen welk goed doel jij steunt. Met jouw lot van de Vriendenloterij kan je bijvoorbeeld je eigen vereniging steunen. Minimaal 40% van jouw inleg komt dan terecht bij jouw favoriet club of vereniging.

Speel jij al mee met de Vriendenloterij en wil je met jouw lot Avior ondersteunen? Dit heb je zo geregeld en kan op een aantal manieren;

Bellen met de Ledenservice
1. 088-0201020 (09.00 – 21.00)
2. Vertel dat je een lokale vereniging wilt ondersteunen
3. Geef een aantal persoonsgegevens door ter controle
4. Het beneficent nummer van Avior is 20760
5. Vanaf de eerstvolgende maand gaat 40% van jouw inleg naar Avior

Live Chat
1. Ga naar de pagina Ledenservice
2. Onderaan de pagina staat de optie (rechtsonder) ‘stel je vraag’
3. Geef aan dat je je lokale vereniging wilt ondersteunen met jouw lot
4. Ter controle worden er een aantal persoonsgegevens gevraagd
5. Het beneficent nummer van Avior is 20760
6. Vanaf de eerstvolgende maand gaat 40% van jouw inleg naar Avior

Een aantal leden van Avior spelen op deze manier al mee met de Vriendenloterij en het kost je geen extra geld of iets dergelijks. Mocht je hier meer informatie over willen of wil je meespelen met de Vriendenloterij en direct bij aanmelding jouw favoriete vereniging ondersteunen? Neem dan contact op met Martijn Wielhouwer, vm@vv-avior.nl