Spelers aan het woord: Ans Geist over het zitvolleybal bij Avior

Een mini-community; zo omschrijft Marc de Haan, coördinator zitvolleybal bij Avior, de sfeer bij volleybalvereniging Avior in Deventer. Zowel Marc als Ans Geist, zitvolleybalster bij Avior (en voormalig speelster van het Nederlands zitvolleybalteam), hebben met plezier meegewerkt aan het interview van Eline Rorije en vertellen met enthousiasme over hun passie. Eline doet de journalistiekopleiding van Windesheim en voor haar opdracht, heeft ze Marc en Ans geïnterviewd. Klik hieronder om het interview te beluisteren. Heb je vragen over sporten bij Avior? Neem contact met Marc de Haan via zitvolleybal@vv-avior.nl. Heb jij een beperking en denk je dat er geen sport voor jou is? Mis; neem eens een kijkje op de site Unieksporten.nl.