Richting het einde van het speelseizoen

Beste leden en ouders van jeugdleden,

De staart van het seizoen is weer aangebroken, de voorbereidingen op het nieuwe seizoen zijn alweer geruime tijd aan de gang. De laatste wedstrijden staan gepland op zaterdag 21 mei. Dit is officiceel de laatste speeldag van de (door Corona verlengde) competitie.

Normaal gesproken starten we na de laatste competitieronde in de nieuwe teamsamenstellingen. Dat zal dit jaar niet anders zijn. Ook nu we later stoppen dan anders, willen we alle teams en trainers ‘de reis’ af laten maken en het seizoen samen af laten sluiten.

Dit betekent dat we in de week van maandag 23 mei (week 21) zullen starten in de nieuwe teamsamenstellingen. Dit geld voor zowel de jeugd als de senioren.

Nadere berichtgeving over de (voorlopige) teamindelingen volgt zo spoedig mogelijk op de site en via de e-mail

Met sportieve groet,

Namens de Jeugd- en Senioren Technische Commissie