Basisschoolleerlingen aan de bal tijdens de Koningsspelen!

17 locaties in Deventer en omgeving werden vrijdag ‘overspoeld’ met leerlingen van basisscholen. Na een gezond en goed ontbijt, konden de leerlingen kennis maken met verschillende vormen van sporten en bewegen. Zo ook bij de Scheg in Deventer. Ruim 170 leerlingen van OBS De Flint en Kindcentrum Rivierenwijk hebben tijdens de Koningsspelen kennisgemaakt met volleybal. Onder begeleiding van John Ogink, Martijn Wielhouwer en een drietal assistent-trainers hebben we kinderen van groep 5 t/m 8 op een speelse en uitdagende manier laten volleyballen. Na afloop heeft iedereen een originele Avior-rugtas ontvangen en natuurlijk een uitnodiging om kosteloos een aantal keer te komen trainen. Wij bedanken Sportbedrijf Deventer voor de organisatie en alle leerkrachten en kinderen van de scholen die hebben meegedaan.