Nieuwe trainers voor Dames 1

Vanaf deze week heeft Avior Dames 1, nieuwe trainers en coach. Het zijn bekende mannen binnen Avior in en rondom de volleybalvelden van Avior. Rick Schrijver en Marc de Haan zullen gedurende de week allebei één training verzorgen. Marc zal daarnaast de wedstrijden coachen.

Marc de Haan is 51 jaar, o.a. trainersbegeleider bij Avior, coördinator zitvolleybal en aangepast volleyballen en gek op veelzijdig bewegen. Marc heeft eerder al 5 seizoenen D1 mogen trainen. Hij is oud-teammanager van de NED volleybaldames en op dit moment werkzaam als accountmanager bij Nevobo.

Rick Schrijver is 23 jaar en speelt bij Avior heren 1. Momenteel coacht en geeft Rick training in Raalte aan Salvora dames 2. Rick zit in zijn laatste studiejaar om uiteindelijk als bewegingsonderwijzer les te mogen geven.

Beide heren kijken uit naar de samenwerking met elkaar om het maximale uit dames 1 te halen, na toch een wat onverwachte wending in het eerste deel van het seizoen.

Rick Schrijver
Marc de Haan