Inspirerende avond bij de workshop Volleyveilig

Wat een inspirerende avond was het afgelopen vrijdag 7 juni! Maar liefst 11 enthousiaste trainers van verschillende volleybalverenigingen, hebben deelgenomen aan de workshop over het programma en de app ‘Volleyveilig’. Onder leiding van Allard Jongsma van Volleybalopleidingen.nl hebben de trainers waardevolle inzichten gekregen om hun spelers fit te houden gedurende de zomer en klaar te stomen voor de competitie. Een mooie gelegenheid om kennis te delen en te sparren met collega trainers. De avond werd informeer afgesloten met een drankje. Bedankt aan de deelnemers en Allard Jongsma om van deze workshop een succes te maken. Meer weten en de app Volleyveilig downloaden? ga dan naar volleyveilig.nl

Deze workshop is georganiseerd binnen het programma Set-upclub Salland; een samenwerking van volleybalverenigingen in de regio. Interesse om aan te sluiten of meer informatie? Neem dan contact op met Marc Donker, vm@vv-avior.nl.