Geen Pieten, wel een zaal vol kinderen bij de pepernotentraining!

Afgelopen woensdag organiseerde de Jeugd Activiteiten Commissie (JAC) de jaarlijkse pepernotentraining!. Alle CMV-kinderen (6 t/m 12 jaar) waren uitgenodigd en aanwezig in de grote hal van De Scheg om gezellig mee te doen. Van 17.15 tot 18.30 was het feest in de zaal. De jongste kinderen deden spelletjes en de kinderen van niveau 5/6 gingen met elkaar de strijd aan in een 2-2 toernooi.

‘Pepernoten’- pingpong, ‘pakjes’ gooien en ‘air-hockey’; onze jongste jeugd kon aan diverse spelletjes deelnemen en dit deden ze vol plezier en enthousiasme. De oudere jeugd spelen wedstrijdjes en waren behoorlijk aan elkaar gewaagd. Natuurlijk ontving iedereen na afloop een zakje met pepernoten. Als organisatie kijken we met een tevreden gevoel terug naar een geslaagde middag vol spelplezier.

Graag tot de volgende keer,

Jeudgactiviteitencommissie