Eindfeest & huldiging op zaterdag 13 april a.s.!

De tijd gaat snel en volgende maand spelen de meeste van jullie alweer de laatste wedstrijden van dit seizoen. Tijd voor een feestje! Het eindfeest van Avior staat gepland op zaterdag 13 april a.s. en iedereen is van harte welkom. Vanaf 19.30 starten we met de huldiging van de kampioenen. Welk team sluit seizoen 23-24 af met een 1e plaats?

Na de huldiging gaan we gelijk door met het feest van het jaar; het eindfeest! Heb jij je outfit al helemaal uitgedacht? Ga je als soloartiest of zijn jullie als team herkenbaar als girl/boy band? Het wordt een te gekke avond waar jij alleen of samen met je team de sterren uit de hemel kan zingen op het podium! Als organisatie kunnen we niet wachten en hopen jullie te zien op zaterdag de 13e.

Huishoudelijke informatie: het feest start van 20.30 en betalen gaat via muntjes. Geen 18? geen alcohol. Wij verstrekken bandjes. Eindtijd is rond 0.00-0.330 (organisatie wil ook graag naar huis). Voor vragen, neem contact op met evenemententeam@vv-avior.nl