Bijna 80 deelnemende bedrijven aan het bedrijvenvolleytoernooi!

Nog even en dan is het zover; het leukste en gezelligste bedrijven volleybaltoernooi van de regio! Van maandag 27 t/m donderdag 30 mei gaan bijna 80 teams de strijd met elkaar aan. Nu de aanmelddatum verstreken is, gaan onze ‘puzzelaars’ aan de slag om het programma in elkaar te zetten. Vier avonden volleyballen in 2 verschillende niveaus.

Als organisatie zijn we aangenaam verrast dat we ieder jaar meer aanmeldingen ontvangen van bedrijven die mee willen doen. Niet alleen uit Deventer en omgeving, maar ook van daarbuiten zien we bedrijven die zich met 1 of meerdere teams aanmelden. De ontspannen sfeer, het sportief en gezellig samen zijn met collega’s zijn ingrediënten die dit toernooi tot een succes maken.

Inschrijving gemist of volgend jaar gegarandeerd mee willen doen? Stuur een e-mail naar bedrijvenvolleybal@vv-avior.nl