Bewegen is gezond; volleyballen zonder te springen

Afgelopen woensdag 13 september hebben deelnemers van de Gecombineerde LeefstijIinterventie (GLI) een beweeg uur No Jump volleybal gehad onder begeleiding van Marc de Haan. Een vorm van volleybal die uitermate geschikt is om vrij te bewegen zonder last te krijgen van de gewrichten.  ‘Het is hartstikke leuk om met een bal bezig te zijn, je hebt niet eens door dat je aan het sporten bent’, aldus een van de deelnemers.

De GLI is een intensief programma van 2 jaar dat mensen begeleidt naar een gezonde leefstijl. Thema’s zoals stress, voeding en slaap worden behandeld maar ook bewegen. Zo hebben deelnemers van de GLI al geproefd van meerdere sporten: Zumba, yoga, power walking, kickboksen en nu dus volleybal. Fijn dat we samen werken aan een gezonde maatschappij.

Denkt u in aanmerking te komen voor dit programma? Neem dan contact op met uw huisarts of kijk voor meer informatie op de website van Solis