Volleybalvereniging Avior is rook- en vapevrij!

Op de ALV van Avior van 28 november j.l. is het signaal afgegeven dat er in de kleedkamers door jongeren gevaped wordt. Het gehele terrein van De Scheg is rook- en vapevrij. Dit geldt ook voor het buitenterras van het Home of Avior en uiteraard alle andere sportlocaties.

Als bestuur zijn we hier duidelijk in; het is niet toegestaan om te roken of te vapen in en rondom sportlocaties.

Vapen in de kleedkamer is ook erg vervelend voor je teamgenoten en andere mensen die in de kleedkamer zijn. Spreek elkaar hier dus op aan, dat het niet mag.  Van belang is dat we een goede gezonde (sport) sfeer houden, zowel op het veld als in de kleedkamers.

Bedankt voor jullie medewerking hierin.
Namens het bestuur,

Jeanette Lezwijn, voorzitter

Voor meer info: https://www.trimbos.nl/actueel/nieuws/vapen-en-roken-jongeren-doen-het-allebei/