Afsluiting basiscursus jeugdtrainer + doorkijk naar meer

Gisteravond, vrijdag 20 oktober, was de afsluitende bijeenkomst voor (beginnende) jeugdtrainers. Delen, beleven, vragen en ervaren waren de ingrediënten van deze cursus. Dank allemaal voor jullie inzet!

Mocht je de smaak te pakken hebben en een vervolgcursus willen doen, laat dit dan weten en/of houd de website van Avior in de gaten. We organiseren later dit seizoen bij voldoende deelnemers namelijk een VT2-cursus die bestaat uit 5 bijeenkomsten van 3 uur. Zie voor meer informatie deze link . Ook hierin werken weer graag samen met enthousiaste trainers uit de regio of kunnen we wellicht zelfs bij jullie op de club een bijeenkomst organiseren. Mocht jij of jullie TC daar ideeën over hebben dan hoor ik die graag. 

Nogmaals dank voor jullie enthousiaste inbreng en heel veel succes met het in praktijk brengen van het geleerde. 
Vriendelijke groeten namens het gehele Avior-team, 

Marc de Haan, Trainersbegeleider Avior
marc.dehaan@vv-avior.nl