ABC bezoek bij VDR Bouwgroep

21 september was de Avior Business club te gast bij VDR bouwgroep. Na een diner verzorgt door Gotink Catering B.V. gaf Luc Baltus, directeur/rentmeester van VDR, ons een kijkje in de bijzonder bedrijfsstructuur die VDR heeft en nam ons mee in de wereld van circulair bouwen en circulair grondbeleid. Een mooie ontwikkeling waarbij niet alleen het gebouw zelf demonteerbaar & herbruikbaar is, maar waarbij ook de grond die bezet wordt door de gebouwen terug gehuurd wordt bij boeren, zodat er ruimte blijft voor de oorspronkelijke gebruikers (de bloempjes en de beestjes).

Goed nadenken over de toekomst! Wat voor footprint laat je als bedrijf na, hoe ziet de wereld er over een paar jaar uit en wat ga jij er aan/voor doen?

Lid worden van de ABC? stuur dan een bericht naar sponsoring@vv-avior.nl