Je hoeft geen dokter te zijn om levens te redden!

Als sporter ben je bezig met je gezondheid. Maar weet je dat je ook iets kunt betekenen voor de gezondheid van iemand anders? Met jouw bloed kun je levens redden!

Samen met Sanquin Bloedvoorziening én Spieren voor Spieren vragen we aandacht voor het belang van bloeddonatie. Want als Avior dragen we graag ons maatschappelijke steentje bij in de zoektocht naar voldoende bloeddonors! Wij hebben als vereniging gekozen om mee te helpen bij het werven van nieuwe bloeddonors. Waarom? Omdat elk klein steentje bijdraagt aan de gezondheid van iemand anders.

Voor elke nieuwe bloeddonor tijdens deze actie gaat er automatisch een donatie naar Spieren voor Spieren. Want ook bij enkele spierziektes hebben kinderen enorm baat bij een behandeling met bloedplasma. Als bloeddonor kan iedereen een held zijn, jij ook! Het kost je slechts een paar uurtjes per jaar. En je redt er levens mee! Word bloeddonor!