Vriendjestraining goed bezocht!

Afgelopen week was het de week van je vriendjes. Onze jongste jeugdleden (6 t/m 12 jaar) mochten een vriendje of vriendinnetje meenemen naar de training om te laten zien en ervaren hoe leuk volleybal is. Bij diverse trainingen was het een drukte van belang. Zo ook bij de training van de niveau 2 en 3. Ruim 30 kinderen zijn meegenomen in de basisbeginselen van volleyballen en de manier waarop Avior trainingen geeft. Aandacht, concentratie en enthousiasme waren volop aanwezig. Ook voor de gezonde snack tijdens de pauze (3 kilo groente/fruit binnen no time op)!

Denk je dat volleybal een sport voor jou is en wil je het uitproberen? Je kan bij ons altijd 3 gratis trainingen volgen voordat je besluit om verder te gaan en lid te worden. Klik hier om voor de proeftrainingen.