Padelsmashball beste sportinitiatief!

Woensdag 18 mei heeft Avior tijdens de Deventer Sportverkiezing de prijs gewonnen voor het beste Sportinitiatief!

De jeugd van Avior mocht tijdens de lockdown in januari 2021 niet binnen sporten maar wel buiten. Onze buren van Tennis & Padel Colmschate hebben hun 2 padelbanen beschikbaar gesteld zodat de volleyballende jeugd toch kon blijven sporten en bewegen. Door een bekende trainingsvorm smashball uit te voeren in een padelkooi was Padelsmashball geboren.

Eind december 2020 is een test gedaan om het spelletje uit te proberen waarna goede afspraken met TPC zijn gemaakt en zo’n 20 volleyballers U18 (en later U27) wekenlang buiten hebben kunnen sporten. Deze beweegvorm past uitstekend in de trend van Breed Motorisch Ontwikkelen / Veelzijdig Bewegen waar we de komende jaren samen met andere verenigingen verder mee gaan.