Materiaalhok de Scheg verbouwd en opgeruimd!

Vanuit de materiaalcommissie hebben we het materiaalhok weer een beetje verbouwd en opgeruimd. Zie ook de foto’s onderaan het bericht. de grootste veranderingen zijn:
– Verstevigde haken aan de muur;
– Achterin de ruimte 3 extra netten (1 zitvolleybalnet en 2 lengtenetten);
– De karren staan nu in ‘parkeervakken’. Ze kunnen er maar op 1 manier instaan; zet ze na je training weer op de plek terug.

Graag niet vergeten dat je lid bent van een vereniging en geen ‘klant’; neem je verantwoordelijkheid in het opruimen en netjes omgaan met sportmateriaal. Wij zijn geen opruimploeg die wekelijks klaar staan om de alles weer op te ruimen. Alvast bedankt voor jullie medewerking en voor vragen, opmerkingen of tips; neem contact op via materiaal@vv-avior.nl of stuur een WA-bericht naar 06-12270847 (Nikos)