Kinderen in Deventer in beweging!

Afgelopen dinsdag 14 maart was sporthal De Kroon in Deventer het toneel van ruim 40 talentvolle bewegers uit Deventer. 44 talentvolle bewegers uit heel Deventer, 4 trainers van volleybalvereniging Avior en 4 beweegvormen in een volleybalomgeving vormde de ingrediënten voor een breed motorische beweegles binnen het project Sportstars Talent van Sportbedrijf Deventer.

Spikeball, Smashball, zitvolleybal en natuurlijk staand volleybal werden na een veelzijdige warming-up met veel plezier uitgevoerd. Met een rugtas met fruit, water en de uitnodiging om 3x gratis te komen volleyballen als cooling down kijken wij terug naar een geslaagde middag. Veelzijdig bewegen is van groot belang om uiteindelijk een goede atleet te worden en je doelsport met zoveel mogelijk plezier uit te voeren. Wat zijn jouw favoriete vormen van bewegen? Zoek en probeer het gewoon via de website sport in deventer.