Inschrijven Twellolands VHT geopend!

Ook dit jaar wordt Twellolands VHT weer georganiseerd. Één van de grootste en leukste volleybaltoernooien van de regio waarbij prestatie en plezier hand in hand gaan. Afgelopen jaar deden er zo’n 220 teams mee waarvan 45 CMV/Jeugd teams!

Het toernooi is op 24 en 25 mei a.s. en er wordt gespeeld op gras en kunstgras! De combinatie van volleybal en een leuk feestje maakt het een mooi sportfestival met live muziek, activiteiten voor de jeugd en lekker eten!

De wedstrijden starten om 10:00 en de laatste worden rond 15:00 – 15:30 uur gespeeld met uitzondering van de CMV. De laatste ronde van de CMV teams zijn rond 12:00 uur. Na 15:30 gaat het toernooi over in gezellig feest met als knallende afsluiter een band!

Mocht je afgelopen jaren niet bij het festival zijn geweest dan is het zeker de moeite waard om de aftermovie van 2023 te bekijken!

Inschrijven kan via de website: Aanmelden – Twellolands VHT