Gebruik en opruimen van materialen

In de Kerstvakantie is ons materialenhok in De Scheg opgeruimd en anders ingedeeld. Dit op initiatief door een aantal enthousiaste leden (dank aan de schoonspringers 🧡💙).

Om iedereen met plezier te kunnen laten volleyballen en zorgvuldig met ons materiaal om te gaan, vragen we nogmaals aandacht voor de volgende uitgangspunten:

  1. Voor iedereen de vraag om zowel voor als na afloop van de training te controleren of er inderdaad 18 ballen in de kar liggen. Is dit een keer minder of meer per kar is uiteraard niet heel erg, maar zorg ervoor dat het aantal niet te veel uiteenloopt. Ook de vraag om de ballen goed op te pompen als je merkt dat ballen te zacht zijn. Belangrijk is om de ballen niet te zacht of te hard op te pompen, let op dat de luchtmeter de juiste spanning aangeeft;
  2. Als je voor uitwedstrijden ballen nodig hebt, pak dan gerust een tas uit het aparte hok in het materiaalhok. De tassen zijn gesorteerd met de beste ballen in de tassen bovenin en de slechtste onderop. Melden dat je een tas in gebruik hebt is niet nodig, maar leg de ballentas na afloop wel weer terug;
  3. De kasten achterin zijn blijven staan, hier hebben we het als volgende bedacht: de hoge kast rechts ligt alles om te gebruiken tijdens een training, denk aan ladders, lintjes, hekjes en onderin alle “aparte” ballen, bijvoorbeeld smashballen. De kast links hiervan boven in de telborden en daarboven wat de tas met het zitvolleybal net en wat andere kleine dingetjes. Onderin staan de pionnen en de ‘medicine’ ballen in de wasmand die daar staat. Helemaal linksboven in de hoek zitten yoga ballen in en linksonder nog een aantal volleyballen die nog niet uitgezocht zijn (laat deze ook vooral dicht). Op deze kasten zullen nog foto’s komen met de inhoudt zodat je altijd nog daar kan kijken hoe het erin hoort.
  4. Alle netten hangen nu direct rechts aan de muur in het materiaalhok in de Scheg. Aan iedereen nogmaals de vraag om voorzichtig met de netten om te gaan en deze op de juiste plek in het materiaalhok na afloop van je training weer op te hangen. Verzoek is om de hoesjes van de antennes in de netten laten, de antennes eruit halen en in de koker doen. Zo voorkom je dat de antennes in de andere netten gaan zitten bij het ophangen of dat materialen zoekraken;
  5. Voor de Scheg zijn twee nieuwe winkelkarren voor zaal 4 en 5 worden besteld, die de huidige kleine ballenkarren met 4 wieltjes zullen vervangen. We verwachten dat deze in elk geval eind januari worden geleverd en gebruikt kunnen worden;
  6. De ballen en netten in de Kroon en Schalkhaar zullen nog worden gecontroleerd, aangezien we begrijpen dat hiermee problemen worden ervaren. In elk geval zullen eind januari (handbediende) ballenpompen en tuitjes beschikbaar komen deze sporthallen. We vragen hierbij de hulp van leden die hier trainen om de ballen en netten op de juiste wijze op te ruimen en te gebruiken;
  7. Indien ballen ontbreken voor andere sporthallen dan de Scheg (nl. de Kroon en Schalkhaar) dan kun je tijdelijk ballen uit het materiaalhok in de Scheg pakken. Deze liggen in het hok achter de witte deur en zijn van boven naar onder gesorteerd op kwaliteit: de beste ballen liggen in de tassen bovenin, de slechtste onderin. Melden dat je tassen (tijdelijk) in gebruik hebt is niet nodig, maar zorg ervoor dat je ballentassen teruglegt als je ze niet meer nodig hebt. Dan kunnen andere teams ook gebruik maken van (extra) goede ballen (Hetzelfde geldt uiteraard als je ballen nodig hebt bij het inspelen bij uitwedstrijden, waar de ontvangende vereniging  geen ballen voor uitspelende teams beschikbaar stelt).
  8. De palen in de sporthallen zijn in eigendom/beheer van het Sportbedrijf Deventer. Als je hiermee problemen ervaart, kun je dit het beste meteen melden bij de beheerder aan de balie of per mail via servicemeldpunt@sportbedrijfdeventer.nl.

Hopelijk kunnen we het als club netjes houden en voelt iedereen zich verantwoordelijk hiervoor. Voor de visueel ingestelden, klik hier voor het filmpje. Laat het ons weten als je hierover vragen hebt per mail via materiaal@vv-avior.nl

Met vriendelijke groet,

De materiaalcommissie
Lars van Heijningen, Max Groenendijk & Cornelis van Loon