Even wat anders, maar wel bewegen!

Volleyballen is natuurlijk heel leuk en veel kinderen komen iedere week met veel plezier op de training. Met een aantal kinderen van de CMV zijn we enige tijd geleden op bezoek geweest bij onze ‘buren’. In zaal 7 van de Scheg wordt o.a. voor kinderen in de leeftijd van 7 t/m 10 ‘freerunning’ aangeboden. Dit is een gevarieerde en uitdagende manier van bewegen, waar fysieke en functionele kracht gevraagd wordt. Eigenlijk is het gewoon heel leuk om bezig te zijn met springen, rennen, ‘vliegen’ en salto’s maken. Freerunning bij SVOD wordt aangeboden door Grip Freerunning en zij bieden workshops en clinics aan voor scholen, bedrijven en verenigingen. Ook ‘gluren bij de buren’? Neem contact met Sebastiaan Praag van Grip Freerunning of met de trainer van CMV 2/3, Martijn Wielhouwer via wielhouwerm@gmail.com